Obywatele Klienci!
Rezerwator 
jest głównym źródłem informacji o naszej ofercie:
To nasz firmowy katalog billboardów który działa na podobieństwo sklepu internetowego. Jest jednocześnie narzędziem do zarządzania tablicami oraz do komunikacji z Państwa firmą.

Aby uzyskać dostęp do naszej aplikacji wypełnijcie formularz z danymi Waszej Firmy i informacjami o planowanej kampanii:
brief czyli ściągawka
Wyślijcie tego maila z na adres:
parejo @ parejo.pl
Albo zadzwońcie:
601 715 864

A gdy już znajdziecie się w Rezerwatorze:
i natkniecie się na jakiekolwiek niezrozumiałe ciekawostki – przeczytajcie ponownie maila z instrukcją jego obsługi który otrzymacie/liście od nas a jeśli to nie pomoże – dzwońcie, piszcie… Wasze konto dostępne jest do końca naszych dni – 24h na dobę a nasza oferta aktualizowana nawet kilka razy w tygodniu…

Rezerwator

Uwaga! Mania Szpiegowania…

Ze względu na nagminne próby penetracji naszego systemu przez osoby, delikatnie mówiąc – nieupoważnione, czytajcie dalej:
mania-szpiegowania

Pamiętajcie, iż zgłaszając w jakiejkolwiek formie zapytanie o przedstawienie naszej oferty zgadzacie się na przetwarzanie swoich danych osobowych w tym właśnie celu – tu opowieść jak chronimy wasze dane:
RODO, GIODO i cookies, polityka prywatności i inne z eurokołchozu upierdliwości:

Tu zaś znajdziecie:
regulamin serwisu Rezerwator:

Na koniec prosimy Państwa o jakiekolwiek uwagi dotyczące funkcjonowania naszej aplikacji – przede wszystkim krytyczne: pozwolą one nam udoskonalać jej funkcjonowanie. Piszcie:
parejo @ parejo.pl