Obywatele Klienci!
Rezerwator
głównym źródłem informacji o naszej ofercie:
To nasz firmowy katalog billboardów który działał od 2007 r. na podobieństwo sklepu internetowego. Był jednocześnie naszym głównym narzędziem do zarządzania tablicami oraz do komunikacji z Państwa firmą.
Niestey, nasz były prowider z nieznanych przyczyn zakończył działalność likwidując swoje serwery (???) a przeniesienie tych antycznych już konstrukcji na dzisiejsze, poważnie unowocześnione serwery innych dostawców okazało się niempożliwe.
Pracujemy obecnie nad jego współczesną wersją więc do tego czasu ten dział naszej witryny będzie nieaktywny

Oferty dla Państwa
Przygotujemy w postaci listy wolnych nośników w Excelu i mapy Google z naniesionym usytuowaniem wraz z krótkimi opisami + foto.
Prosimy więc o kontakt mailowy…

Aby uzyskać dostęp do naszej aplikacji wypełnijcie formularz z danymi Waszej Firmy i informacjami o planowanej kampanii:
brief czyli ściągawka
Wyślijcie tego maila z na adres:
parejo @ parejo.pl
Albo zadzwońcie:
601 715 864

A gdy już znajdziecie się w Rezerwatorze:
i natkniecie się na jakiekolwiek niezrozumiałe ciekawostki – przeczytajcie ponownie maila z instrukcją jego obsługi który otrzymacie/liście od nas a jeśli to nie pomoże – dzwońcie, piszcie… Wasze konto dostępne jest do końca naszych dni – 24h na dobę a nasza oferta aktualizowana nawet kilka razy w tygodniu…

Rezerwator

Uwaga! Mania Szpiegowania…

Ze względu na nagminne próby penetracji naszego systemu przez osoby, delikatnie mówiąc – nieupoważnione, czytajcie dalej:
mania-szpiegowania

Pamiętajcie, iż zgłaszając w jakiejkolwiek formie zapytanie o przedstawienie naszej oferty zgadzacie się na przetwarzanie swoich danych osobowych w tym właśnie celu – tu opowieść jak chronimy wasze dane:
RODO, GIODO i cookies, polityka prywatności i inne z eurokołchozu upierdliwości:

Tu zaś znajdziecie:
regulamin serwisu Rezerwator:

Na koniec prosimy Państwa o jakiekolwiek uwagi dotyczące funkcjonowania naszej aplikacji – przede wszystkim krytyczne: pozwolą one nam udoskonalać jej funkcjonowanie. Piszcie:
parejo @ parejo.pl