Dostawka czyli nośnik do dostawienia; w branży nazywa się je nośnikami dedykowanymi.

Jeśli chcielibyście Państwo abyśmy na wasze potrzeby zainstalowali zupełnie nowe nośniki w interesujących Was miejscach – w naszej bazie danych posiadamy kilkaset propozycji potencjalnych, nowych lokalizacji czekających na klienta. Taki status mają lokalizacje na których nie zainstalowaliśmy jeszcze billboardów lecz dopiero je planujemy – jednym słowem są to opcje na nasze kolejne stanowiska ekspozycyjne.

Znajdują się one w różnych stadiach akwizycji; na niektórych mamy podpisane umowy z właścicielami posesji a na innych mamy jedynie przekonanie iż jest to dobra lokalizacja. Przy zapewnionym dłuższym kontrakcie (min. 12 miesięcy) – możemy dostawić takie nośniki (stąd ich nazwa). W taki sposób tworzymy te nośniki lub sieci dedykowane…
Oczywiście należy pamiętać iż istnieje możliwość niepowodzenia w pozyskaniu takich miejsc…

Wszystkie one czekają na właściwego klienta lecz warunek jest jeden: taka inwestycja musi nam się zamortyzować i przynieść zysk – do tego celu niezbędny jest stuprocentowo pewny i odpowiednio długi kontrakt zadeklarowany przez Klienta. W naszym katalogu nośników Parejo.pl / Rezerwator część z nich znajdziecie w zakładce “dostawki” a na liście nośników dla oznaczenia ich odrębnego statusu zawsze używamy literki D.
Natomiast piktogram ? – oznacza nośnik którego status jest niepewny: np – nie został jeszcze potwierdzony przez właściciela posesji lub z innych, dowolnych a niezależnych od nas przyczyn.

W tym miejscu należy wspomnieć o ewentualnych negatywnych skutkach tzw. Ustawy Krajobrazowej która może zniweczyć wszystkie Państwa plany promocyjne poprzez uniemożliwienie prowadzenia działalności naszej firmy:
parejo.pl/ustawka