Nie jesteśmy związani żadnymi obyczajami panującymi w branży OOH w PRL: z naszego punktu widzenia część nich jest po prostu szkodliwa dla właścicieli nośników. Nie interesuje nas co wyprawia w tej dziedzinie konkurencja:

1. najemcy korzystający z nośników po cenach minimalnych:

musicie Państwo liczyć się z tym iż ze względu na dbałość o efektywność naszej firmy nośniki takie musimy natychmiast wystawić do dalszego wynajmu.
W przypadku kiedy pojawi się kolejny chętny do ich wynajęcia za wyższą stawkę (lub na dłuższy okres) – będziemy zmuszeni wypowiedzieć Państwu dotychczasową umowę (oczywiście po upłynięciu terminu wypowiedzenia).

2. kampanie wyborcze:
obowiązkowa pełna wpłata z góry za cały okres kampanii, nie udzielamy żadnych rabatów pośrednikom – swoje marże prosimy dopisać klientom do rachunku.
Stronnictwa luźno związane z interesem narodowym naszej Ojczyzny szczęścia niechaj szukają gdzie indziej…

3. a gdy musimy zdemontować nośniki…
a) poważny problem może wystąpić gdy właściciel terenu wypowie nam umowę (zdarza się to regularnie – zmiany właścicieli posesji, ruchy deweloperskie, inwestycje drogowe, etc., etc.)… 🙁
b) lub gdy nie daj Boże – lokalne urzędasy przepchną przepisy wykonawcze do Ustawy Krajobrazowej: wtedy bowiem wszyscy będziemy musieli zwijać zabawki… 🙁🙁🙁
parejo.pl / ustawka

W takich przypadkach zwracamy wpłaconą kasę…