Aby ułatwić Państwu życie - tutaj od A do Z opisaliśmy procedury i regulamin wynajmu naszych nośników.
Wszystkich czynności możecie dokonać przez internet - od zapytania o wolne tablice poprzez analizę naszych nośników, zdobycie tekstu umowy oraz dokonanie płatności i uzyskanie raportów z realizacji kampanii...

Nie uznajemy instytucji tzw. "rezerwacji" billboardów - duża część klientów rezerwujących nośniki podchodziła do tego niezbyt poważnie i po krótkim czasie nawet nie pamiętała o tym zdarzeniu - a my ponosiliśmy straty. Obecnie zaliczkowa faktura pro-forma leczy te bóle.

Opłacenie faktury pro-forma przez nowych klientów powoduje iż wszystkie opłacone nośniki zostaną automatycznie wynajęte Państwa Firmie i od dnia tej wpłaty nikt inny nie będzie ich użytkował. Skraca to i upraszcza czasochłonne procedury redagowania i podpisywania umowy najmu które opóźniają moment rozpoczęcia waszej kampanii. Pobieramy kaucję w wysokośći czynszu za ostatni miesiąc kampani.

Dokumentem definiującym produkcję  plakatów na Państwa kampanię zawsze jest umowa-zlecenie - druku, montażu i demontażu. Zgodnie z naszymi procedurami winniście Państwo dostarczyć projekt gotowy do druku pięć dni roboczych przed terminem rozpoczęcia kampanii - drukarze muszą mieć czas aby wydrukować wasze plakaty a serwisanci aby przygotować je i zamontować.

Jeśli chcielibyście abyśmy zainstalowali zupełnie nowe nośniki w interesujących Was miejscach – w naszej bazie danych posiadamy kilkaset propozycji potencjalnych, nowych lokalizacji czekających na swojego klienta.
Przy zapewnionym dłuższym kontrakcie (min. 12 miesięcy) - możemy dostawić takie nośniki (stąd ich nazwa).

Pewna część osób składających zapytania uważa się za sprytniejszych od właściciela wynajmowanych środków produkcji.
Oto kilka sztuczek za pomocą których tacy "spryciarze" próbują zaoszczędzić na organizacji swojej kampanii...
Oczywiście ma się to odbywać naszym kosztem... :-)